אירוח אתרים Webpoint  
אירוח אתרים המהיר והזמין ביותר בישראל !
   
   
 
אירוח אתרים באינטרנט
אודות אירוח אתרים ירוק
 
ווב פוינט מקבוצת אינטרספייס היא החברה היחידה בישראל עם חוות שרתים עצמאית עליה מיושמת תשתית מחשוב ירוקה
Web Hosting

Webpoint - אירוח אתרי אינטרנט

אודות וובפוינט אירוח אתרים


Webpoint הינה חברה העוסקת בתחום ניהול שרתים ואירוח אתרי אינטרנט. אנו גאים להציג פתרונות אירוח אתרים איכותיים לגופים מסחריים ופרטיים.

מוצר הדגל של חברתנו הוא שירותי אירוח אתרים, אשר אנו מספקים במחירים תחרותיים והוגנים.
כאשר דגש רב ניתן ב Webpoint לרמת השירות, איכותו וליחס אישי לכל לקוח.

חברת Webpoint מנהלת אלפי אתרים ישראלים. שרתי Webpoint הועברו לתשתיות חברת InterSpace בע"מ החל מסוף שנת 2005, וזאת על מנת לאפשר שיפור בזמני התגובה והשגת מומחיות זמינה.

Webpoint מחזיקה בשרתים מהירים עם מערכות הפעלה של Windows ו-Linux. השרתים מחוברים למספר קווי אינטרנט מהירים על ידי קווי תקשורת אופטיים, וכן ישירות לצומת ה IIX הישראלית.

השרתים מתוחזקים באופן שוטף ונתונים בהשגחת טכנאי 24 שעות ביממה. שרתי חברת Webpoint ממוקמים בחוות השרתים דאטה סנטר ישראל, של חברת InterSpace. חווה זו הינה מהמתקדמות בישראל בכל הקשור בטכנולוגית אירוח שרתים ואפליקציות מקוונות.

Webpoint מאמינה בשירות המותאם אישית לכל לקוח לכן, בין אם אתם לקוחות קטנים, בתחילת דרככם בעולם האינטרנט ובין אם אתם לקוחות עסקיים גדולים אצלנו תוכלו למצוא את הפתרונות המתאימים לכם, .אנו מספקים חבילות אירוח מתאימות לכל לקוח ולקוח.

הצטרפו עוד היום למעגל הלקוחות של Webpoint ותוכלו גם אתם להנות משירות מקצועי, אדיב, אמין ובמחירים מצוינים.אנא מלאו את הטופס לקבלת פרטים נוספים אודות אירוח אתרים
או
התקשרו עכשיו לנציגי המכירות לפרטים ושאלות נוספות: 073-222-4444קניית דומיין