אירוח אתרים Webpoint  
אירוח אתרים המהיר והזמין ביותר בישראל !
   
   
 
אירוח אתרים באינטרנט
אודות אירוח אתר באינטרנט
אירוח אתרים באינטרנט בשרתי חברת Intervision ותהנה גם אתה משירות מקצועי ואמין, שרתים מחוברים ישירות לצומת האינטרנט הישראלית -IIX

מבחר מפתחות הצפנה
תעודת SSL
אירוח אתרים בטוח
Web Hosting

אירוח אתרים למקדמי אתרים

SEO Hosting


חבילות אירוח אתרים מותאם לקידום אתרים, הינו פתרון חדשני וייחודי מבית אינטרספייס המובילה את שוק אירוח אתרים בישראל מזה 13 שנה. החבילות האירוח החדשות מאפשרות לחברות קידום אתרים או חברות עם מספר אתרים המקדמות אתרים בעצמן, לחזק משמעותית את איכות הקישורים ההדדיים ובעקבות זאת את המיקומים בגוגל.

אינטרספייס הקימה בחוות השרתים שלה, מערכת שרתים מהירים מאובטחים ואמינים, המאפשרים הקצאת IP נפרד לכל אתר אינטרנט, כאשר, כל IP המוקצא לכל אתר משוייך ל C-Class שונה.

כל חבילת אירוח אתרים יכולה להכיל 8, 16 או 32 אתרים, כאשר בכל חבילת אירוח מספר ה IP ב C-Class השונים הינו 8, 16 או 32 בהתאמה. כל האתרים מנוהלים דרך ממשק ריסלר ראשי בטכנולוגיה של חברת Parallels, כאשר בנוסף כל אתר יכול להיות מנוהל בנפרד באמצעות משתמש בודד.

חבילות אירוח אתרים SEO, קיימות עבור אירוח בוינדוס וגם אירוח בלינוקס.

אירוח אתרים עם IP יעודי

כל חבילת ריסלר למקדמי אתרים מקבל קבוצת IP כאשר כל IP ב C-Class שונה. דרך ממשק ניהול אתרים PLESK הריסלר יכול לבחור לכל אתר IP משלו. קבוצת IP זאת הינה לשמוש לכל חבילות האירוח בשרת, כלומר IP שיתופי.

למעונינים להגיע לזהות ייחודית, ניתנת האפשרות להזמין הקצאה של IP יעודיים, כלומר, ה IP יהיה לשמושו הבלעדי של כל אתר ואתר. בהזמנת IP יעודי ניתן שירות נוסף הנקרא רישום "rDNS".לקבלת פרטים נוספים אודות אירוח אתרים SEO אנא מלאו את הטופס
או
התקשרו עכשיו לנציגי המכירות לפרטים ושאלות נוספות: 073-222-4444


אירוח אתרים - קידום אתרים