אירוח אתרים Webpoint  
אירוח אתרים המהיר והזמין ביותר בישראל !
   
   
 
אירוח אתרים באינטרנט
אודות אירוח אתר באינטרנט
 
אירוח אתרים ושרתים בשרתי ווב פוינט מעניק לך אפשרות לקבלת שירותי אנטי וירוס ואנטי ספאם וכן שירות אירוח בטוח

שרות אנטי וירוס
שירות אנטי וירוס


אירוח אתרים בטוח
שירות אירוח בטוח


אירוח אתרים עם אחריות
30 יום אחריות


Web Hosting


אירוח אתרים - שירות אנטי ספאם (Anti SPAM)

מערכת סינון דואר זבל


הפתרון של Webpoint

מערכת לסינון דואר זבל, שפועלת כרשת עליונה מעל לרשת המחשבים, ומניחה מלכודות (שיטת RBL) לאיתור חברות או אנשים, המפיצים הודעות SPAM מבעוד מועד. כאשר המערכת מאתרת הודעות SPAM היא מסמנת אותן ומונעת מבעדן להגיע לתיבת הדואר הנכנס.

לאחר סינון ה- RBL הראשוני, מופעל סינון שני על ידי מערכת SPAM Assassin, מערכת סינון מהמתקדמות והידועות בעולם ה- IT, שמוודאת את נקיון ההודעות.

כלקוח המשתמש בשירותי האנטי ספאם של ווב פוינט, תוכל לקבוע הגדרות לביצוע הבדיקה ובסיומו של התהליך מערכת האנטי ספאם מעניקה נקודות לבדיקה (תוצאות). באם הודעת הדואר לא חצתה את רמת הנקודות שקבע הלקוח, הודעת הדואר האלקטרוני תועבר לתיבת הדואר הנכנס.

תנאי שימוש:
יש לקרוא את תנאי השירות בעיון. הנך מאשר/ת כי בעת השימוש בשירותי ה- Anti SPAM של ווב פוינט, את/ה מסכים/ה לתנאים המפורטים בתנאי השירות ומותנה בכך שהסכום לתשלום עבור השירות שולם במלואו מראש וכל תנאי השירות האחרים, המתעדכנים מפעם לפעם מולאו במלואם.

תנאים כללים למתן שרות אנטי-ספאם על ידי Webpoint
  1. תנאים אלו מהווים הסכם מחייב בינך לבין: Webpoint.
  2. Webpoint תספק את השרות בכפוף לתשלום מלא ומראש ע"י הלקוח.
  3. Webpoint תספק את השירות ללקוח באופן רציף ככל האפשר למעט מקרי תקלות העלולות להתרחש מעת לעת, תקלות שאינן בשליטתה של Webpoint או הפסקות יזומות של השרות לצורכי תחזוקה ושדרוג מערכות.
  4. השרות ניתן כמות שהוא (AS IS) לא תהיה ללקוח כל טענה, דרישה או תביעה כלפי Webpoint בגין השרות, התאמתו לצרכים, יכולותיו, מגבלותיו וכל נזק ו/או עגמת נפש שעלולים להיגרם מהשימוש בשירות.
  5. Webpoint לא תישא באחריות לכל נזק, קלקול, תקלה או כשל שיגרמו ללקוח ונובעים מהפסקות ו/או שיבושים במתן השרות ולא תישא בכל בפיצוי כספי.
  6. הלקוח לא רשאי להשאיל, להשכיר, למכור, למשכן, לשעבד, לאפשר שימוש או לתת זכויות כלשהן בשירות לכל גורם ללא אישור כתוב ומראש מ Webpoint.חבילות אירוח אתרים