אירוח אתרים Webpoint  
אירוח אתרים המהיר והזמין ביותר בישראל !
   
   
 
אירוח אתרים באינטרנט
אודות אירוח אתר באינטרנט
 
אירוח אתרים ושרתים בשרתי ווב פוינט מעניק לך אפשרות לקבלת שירותי אנטי וירוס ואנטי ספאם וכן שירות אירוח בטוח

שרות אנטי ספאם
שירות אנטי ספאם


אירוח אתרים בטוח
שירות אירוח בטוח


אירוח אתרים עם אחריות
30 יום אחריות


Web Hosting


כיצד לשפר את מהירות האתר בכמה צעדים פשוטים?

כיום כל בעל עסק כבר יודע שכדי להישאר עדכני ורלוונטי בקרב קהל הלקוחות, הוא מוכרח שיהיה ברשותו אתר אינטרנט איכותי שמציג את שירותי העסק, היתרונות של העסק, מבצעים ומוצרים שניתן למצוא ועוד. מכיוון שלכל אחד כבר יש באופן צמוד טלפון חכם כזה או אחר, כל דבר שאנו מחפשים מידע אודותיו נמצא במרכז של לחיצת אצבע על גבי מסך הטלפון.

כמו שפתיחה של עסק חדש אינה מספיקה כדי להביא את הלקוחות, כך גם הקמה של אתר אינטרנט לעסק אינו מספיק כדי להביא לקוחות חדשים ולהגדיל את החשיפה. כדי שהאתר יהיה נגיש לקהל הגולשים, הוא צריך להופיע כמה שיותר גבוה בראש תוצאות החיפוש של רשת האינטרנט, וזה תהליך שנקרא קידום אורגני, אחד הערוצים הפופולאריים להגברת תנועה לאתר.

גוגל הוא המחליט העיקרי

מנוע החיפוש של גוגל, שהוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם, מעניק נקודות זכות לאתרים שהם איכותיים וטובים לגולשים – וכך הוא מחליט אלו אתרים יופיעו במיקומים הראשונים בתוצאות החיפוש שלו. אין צורך ליצור קשר עם גוגל ולצאת במסע שכנועים שהאתר של העסק הוא באמת איכותי או טוב, אלא פשוט לבצע מגוון פעולות איכות ושיפור של האתר מבחינת תוכן, הצגה, חווית משתמש ועוד כדי שגוגל יראה שהאתר טוב ואיכותי עבור קהל הגולשים.

בכל הנוגע לחווית המשתמש, אין ספק כי הגולש הוא הקובע העיקרי על איכות האתר. מחקרים שונים מראים כי גולשים מצפים שכל אתר שהם מבקרים בו ייטען ויוצג מיד לאחר 2-3 שניות מרגע הלחיצה, מעבר לכך הם פשוט יעזבו את האתר וככל הנראה לא יבקרו בו עוד לעולם.

דרכים לשיפור מהירות האתר

כדי שהאתר של העסק יהיה כמה שיותר מהיר וזמן הטעינה שלו לא ישפיע על דירוג האתר מבחינת מנוע החיפוש של גוגל, ובמיוחד הגולש – מומלץ לוודא כי מהירות האתר לא תפגע בכל זמן באמצעות כמה דרכים:

  • הקטנת תמונות ומדיה באתר - כמעט לכל אתר אינטרנט יש תמונות או סרטונים שונים. עולם הרשתות החברתיות הפך אותנו לדור ויזואלי, כך שהדבר הראשון שמושך לנו את העין הוא תמונות מעניינות ובולטות או סרטונים אטרקטיביים. אותן תמונות וסרטונים משפיעים מאוד על גודל האתר, ולכן עלולות להשפיע על מהירות טעינת האתר. לכן מומלץ לבדוק את גודל המדיה באתר, ובמידת הצורך להקטין אותה ככל האפשר.
  • בחירת חברת אחסון טובה - אין זה משנה אם אתם צריכים אחסון לינוקס או אחסון ווינדוס, כל אתר יושב על שרת הנמצא אצל חברת אחסון אתרים כזו או אחרת. זכרו כי לבחירה של חברת האחסון יש משקל גדול על מהירות טעינת האתר, כך שאל תמהרו לבחור בחברה זולה כי כך גם יראה האתר שלכם.
  • הסירו תוספים מותקנים שאינם בשימוש - אתרים רבים בנויים על מערכות ניהול תוכן כמו וורדפרס שעושים לבעלי עסקים רבים חיים קלים. לכן, בדקו אם ישנם תוספים מותקנים במערכת התוכן שאינם בשימוש, כך שלא יכבידו על זמן טעינתו של האתר
  • השתמשו בזיכרון המטמון - לכל אתר יש זיכרון מטמון בו נמצא כל המידע והנתונים של האתר. אפשרו לגוגל להשתמש בזיכרון המטמון הזה לצורך שליפה מהירה של תמונות וקבצים השמורים בו, במקום לשלוח בכל פעם קריאה מחודשת לשליפת המידע מהשרת שזוהי פעולה שאורכת זמן רב יותר, וכך הטעינה של האתר איטית יותר.

כיצד לשמור על אתר איכותי ונגיש

נוסף על דרכים יעילות לשיפור מהירות האתר, חשוב להקפיד על תחזוקה ועדכון שוטף של האתר בכל עת. כדי שהאתר ימשיך להיות נגיש ורלוונטי עבור קהל הגולשים הרחב, מומלץ לבצע מגוון פעולות אופטימיזציה באתר הכוללים התאמה של מבנה האתר למנוע החיפוש, נגישות וניווט נוח וקריא של קטגוריות באתר, תוכן איכותי ורלוונטי לגולש ועוד.
חבילות אירוח אתרים