אירוח אתרים Webpoint  
אירוח אתרים המהיר והזמין ביותר בישראל !
   
   
 
אירוח אתרים באינטרנט
אודות אירוח אתר באינטרנט
אירוח אתרים בענן של חברת וובפוינט ותהנה גם אתה משירות מקצועי ואמין, שרתי אינטרנט כחול לבן המחוברים ישירות לצומת האינטרנט הישראלית - IIX בקצבים של 40 Gbps

מחשוב ענן
מחשוב ענן


שרת VPS ווינדוס
שרת וירטואלי ווינדוס


שרת VPS ווינדוס
שרת VPS לינוקס
אירוח אתרים

קופה רושמת להשכרה

קופה רושמת מהווה מרכיב אלמנטארי בעסקים רבים, ומוצעת כיום בשוק במגוון סוגים ודגמים החל בקופות ‏פשוטות ובסיסיות ועד למערכות מחשב חכמות ומתקדמות.

יחד עם זאת, מכיוון שרכישת קופה כרוכה בהוצאה ‏נכבדת, במקרים בהם היא נדרשת לתקופה קצרה או לאירוע חד פעמי ניתן לשקול את השכרתה. שירות זה מוצע ‏לבעלי עסקים בהתאם לצרכיהם, בין אם למספר שעות, ימים או שבועות. ואולם, עם כניסתן לשוק של קופות ‏רושמות בטכנולוגיית ענן, הפועלות דרך המחשב הנייד או האייפד, אין כל הכרח בימינו לשכור קופות רושמות.

מתי נדרשים שירותי השכרת קופה רושמת

שירותי השכרה של קופה רושמת נדרשים מצד בתי עסק שונים, הזקוקים לקופה לתקופה קצרה או עבור אירוע חד ‏פעמי. הקופה מאפשרת לעבוד באופן יעיל, מהיר ומסודר, ומספקת למשתמש גבייה נוחה של כסף, קבלת אמצעי ‏תשלום שונים, ניהול מדויק ומאורגן של תקבולים, הנפקת הנחות ומבצעים, מעקב מלאי והפקת דוחות עבור ‏הפעילות העסקית.

שירותי ההשכרה מבוקשים במיוחד בקרב בעלי עסק עונתיים, כמו בריכות שחיה או פארקי מים ‏הפועלים רק בעונות הקיץ. כמו כן, הם נדרשים עבור אירועים חד פעמיים כמו הפקת יריד, פסטיבל או הופעה. יחד ‏עם זאת, שירותים אלו אינם נחוצים עוד בימינו בזכות האפשרות לרכישת תוכנת ענן לקופה רושמת.

קופות רושמות בטכנולוגיית ענן - במקום השכרה

הסיבה העיקרית להשכרת קופות רושמות, הינה עלות רכישתן הגבוהה שבמקרים רבים אינה כלכלית או מוצדקת. ‏לכן, חשוב לדעת שרכישת תוכנות קופה רושמת אינה דורשת ציוד מיוחד מעבר למצוי כבר בידי העסק והבעלים, ‏והתוכנה אף מסופקת בחינם עבור חבילת בסיס ובמחירים זולים במיוחד עבור שירותים נוספים. מחירים אלו ‏מאפשרים לבעלי עסקים להיות בעליה של קופה רושמת ענן, בה ניתן להשתמש בכל מקום ובכל זמן.

לפרטים והזמנות של קופה רושמת בענן

למה עדיף לרכוש תוכנה ולא להשכיר

רכישת תוכנת קופה רושמת ענן כרוכה בהוצאה חד פעמית לא גבוה, ומאפשרת להשתמש בשירותיה בכל מקום ‏וזמן, כולל באירועים חד פעמיים. מאידך, השכרת קופה רושמת שעלויותיה לטווח הארוך כבר אינן זולות, מהווה ‏למעשה שירות חד פעמי.

כמו כן, בהשכרת קופה רושמת נדרש המשתמש להתרגל בכל פעם מחדש לסוג אחר ‏של מכשיר ולבצע עבורו התאמה אישית, בעוד שבקופה רושמת ענן משתמשים בכל פעם באותה תוכנה מוכרת ‏ופשוטה, ללא צורך בהתאמה.

מלבד זאת, תוכנות אלו מספקות לבעליהם שירותים מתקדמים ביותר הקיימים רק ‏בקופות יקרות ומתקדמות. עוד יש לציין כי השכרה של קופה רושמת וחיבור המכשיר בשטח כרוכים בפעולות ‏מכאניות מורכבות, הגוזלות זמן יקר ולא תמיד מתנהלות כשורה.

לעומת זאת, עם קופה רושמת ענן אין צורך ‏בחיבורים כלשהם, וכל שנדרש הוא לשלוף את המכשיר הנייד ולפתוח את תוכנת הקופה הרושמת. יתרונות אלו ‏מהווים סיבה מרכזית לביקוש הגובר עבור תוכנות ענן מצד בעלי עסקים מכל המגזרים.לקבלת פרטים נוספים אודות אירוח אתרים בישראל אנא מלאו את הטופס
או
התקשרו עכשיו לנציגי המכירות לפרטים ושאלות נוספות: 073-222-4444


בלוג אירוח אתרים